Далівці отримали відзнаки у XIIІ обласному конкурсі «Молода людина Луганщини – 2020»

• 4in1

Не зважаючи на складність 2020 року, на Луганщині відбувся XIIІ обласний конкурс «Молода людина Луганщини – 2020». Серед номінантів цього конкурсу були й молоді представники СНУ ім. В. Даля.

Нагадаємо, що обласний конкурс «Молода людина Луганщини» є регіональним проєктом, спрямованим на підтримку молодіжних ініціатив, консолідацію зусиль молоді, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо реалізації державної молодіжної політики в Луганській області, обміну досвідом роботи та новітніми технологіями. Метою конкурсу є:

• підтримка та визнання найбільш соціально вагомих і суспільно-корисних досягнень молоді у різних сферах життєдіяльності;
• відзначення активної молоді за особливі таланти та плідну працю на благо України і Луганщини;
• пошук та відзначення обдарованих молодих людей за вагомий внесок у політичний, культурний, соціально-економічний розвиток Луганської області;
• стимулювання кадрового потенціалу.

Переможцями цього конкурсу стали представники СНУ ім. В. Даля:

– Євген Медведєв, к.т.н., доцент кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті у номінації «Молодий вчений року»,
– Олександра Ганускова, здобувачка вищої освіти 2-го курсу за спеціальністю «Соціальна робота» у номінації «Молодий волонтер року».

Висловлюємо найщиріші вітання переможцям, бажаємо натхнення та нових звершень!

Докладніше на сайті Лагунщина.UA

Докладніше на сайті університету