• DSC_0684
  • DSC_0909
  • DSC_0913
  • DSC_0923

04 листопада відбулася 12 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ЛОГІСТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА БЕЗПЕКА РУХУ НА ТРАНСПОРТІ», працювали у режимі оффлайн и онлайн.
Наталія Чернецька-Білецька відкрила конференцію, представила її учасників, виступила з доповіддю. З привітальним словом та розповіддю про роботу ТОВ-підприємства «ПРОДМАШСТРОЙ» виступив Заступник голови організаційного комітету, директор ТОВ-підприємства «ПРОДМАШСТРОЙ», м. Сєвєродонецьк Луганська обл.,Булєков Михайло Вікторович, та побажав студентам та аспірантам не зупинятися у наукових дослідженнях.
Взагалі на конференцію зібралося понад 50 учасників та гостей. Вони отримали можливість доповісти про свої роботи у сімох секціях з актуальних проблем транспорту.Кожна доповідь викликала жваве обговорення поміж усіма учасниками секцій. Таким чином студенти змогли проявити себе як у ролі доповідачів, так і у ролі опонентів у науковій дискусії.
За результатами доповідей було обрано кращі доповіді на думку спонсорів це «Цифровизация транспортной логистики» Ісаєв Магомед Ібрагімович, студент 4 курсу кафедри ЛУБРТ, «Організація автомобільних перевезень швидкопсувних медикоментів» Долбня Данило Миколайович магістр кафедри ЛУБРТ.
Також було голосування серед всіх учасників конференції, у якому перемогла Лащініна Анна Володимирівна студентка 3 курсу кафедри ЛУБРТ з доповіддю «Принципи проекування зупинок громадського транспорту» .
Хотілось відмітити молоду вчену Асманкіну Анастасію кафедри комп’ютерно-інтегрованих систем управління, яка зробила доповідь на тему : “Система керування комплексу енергозбереження будівлі”, що викликала зацікавлення слухачів не тільки у докладі, але й у спеціальності 151-Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
Незмінну зацікавленість у учасників конференцій викликала ознайомча екскурсія на ТОВ-підприємства «ПРОДМАШСТРОЙ».
Ця дружня зустріч майбутніх великих науковців та практиків поклала початок до неймовірних звершень у логістичному управлінні та безпеці не тільки в русі на транспорті, а й в автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологіях”.