Абітурієнту

Наша кафедра готує кваліфікаційних менеджерів у галузі логістики та управління перевізними процесами на транспорті та майстрів автомобільного господарства.
Приєднуйся до нас!!!
Для цього лише потрібно:
– здати ЗНО з обов’язкових: Української мови та літератури; Математики; за вибором: Фізики або Іноземної мови.
– обрати нашу спеціальність, що дозволить стати часткою нашої успішної команди, тим самим реалізувати себе у майбутньому;
– дати необхідні документи в приймальну комісію СНУ ім. В.Даля;
* електрону заяву або заяву в паперовому варіанті;
* документ про повну середню освіту;
* сертифікати ЗНО;
* копію паспорта та ідентифікаційного кода;
* 6 фотографій 3х4.
Наш колектив допоможе тобі стати успішним не тільки у транспортній галузі, а й у житті, та стати затребуваним на ринку праці.
Зроби свій вибір!!!

Прийом документів:
– очна форма навчання з 10 липня по 24 липня;
– заочна форма навчання з 18 липня по 2 серпня.
Тел. для довідок: 050-745-36-30,
095-618-04-99.

Випускники нашої кафедри можуть займатися розробкою, організацією та управлінням та управлінням роботи транспорту; взаємодії різних видів транспорту на магістральних і міжнародних лініях; диспетчеризацією та управлінням руху на транспорті; організацією приміських та міжнародних пасажирських перевезень; організацією вантажних перевезень на транспорті; розробкою логістичних систем та транспортних потоків та ін.

Абитуриент

Ми чекаємо на Вас!!!