Чергові “синьо-жовті” нагороди: українські п’ятиборці здобули “срібло” в команді на челенджері

• Агарушев_30102023
  • Агарушев_30102023_2

Українські атлети продовжують збирати нагороди з різних видів спорту. Чергові коштовні медалі у кишені наших хлопців.
Українські п’ятиборці здобули срібло в команді на челенджері. Жіноча частина команди зупинилась за крок до п’єдесталу пошани.

Гідний виступ
Українська чоловіча команда з сучасного п’ятиборства взяла участь на міжнародному рейтинговому турнірі UIPM Pentathlon Challenger, що проходив у місті Бішкек (Киргизстан). “Синьо-жовтому” колектив вдалось здобути майже найцінніші нагороди на престижній першості, виборовши срібні медалі, та от вийти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани нашим хлопцям, на жаль не вдалось.
Українське тріо, котре було представлене Тарамом Хімічем, Владиславом Ридванським та Максимом Агарушевим (студентом групи ОПЗТ-23дм), під керівництвом тренера Дмитра Кірпулянського набрало в сумі 4228 очок. Такий показник виявився гіршим лише від результату представників Іспанії, які заробили 4360 балів. Бронзовими призерами змагань стала команда із Казахстану (4050 очок).