Магомед Ісаєв став чемпіоном області з дзюдо!!!

• gramota

Магомед Ісаєв став чемпіоном області з дзюдо.

Студент І курсу кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля Магомед Ісаєв виборов золоту медаль на чемпіонаті Луганської області з дзюдо серед дорослих та кадетів (17 років) у Рубіжному.

На змагання прибули найсильніші дзюдоїсти Луганщини. Вихованці Сєвєродонецької КДЮСШ-1 у своїх вагових категоріях здобули 2 золоті медалі (Магомед Ісаєв та Данило Мороз) і 2 срібні (Ілля Щербак та Максим Величко).

Паралельно проводилась відкрита першість ФСО «Спартак» з дзюдо серед юніорів, де молодші дзюдоїсти КДЮСШ-1 здобули 3 золоті медалі (Назар Макешин, Михайло Самарський, Матвій Величко) та 3 срібні (Михайло Мартовицький, Рамі Дашдаміров, Тимур Тулінов). Третє місце заслужено посіли Данило Ярошевич, Віталій Бєлов та Олексій Мартовицький.