Геодезична практика – 2019

• IMG_20190222_105457

Студенти другого курсу кафедри логістичного управління і безпеки руху на транспорті освоїли на геодезичній практиці необхідні їм у майбутній професійній діяльності роботи, такі як, топографічна зйомка, нівелювання траси, геодезичні розбивочні роботи.
За допомогою нівеліра хлопці вимірювали перевищення. Геодезія – це точна наука і виконувати роботи абияк тут не має сенсу. Виконання будь-якої роботи контролюється за допомогою геодезичних приладів або спеціальними розрахунками. Студенти на практиці зрозуміли, як важлива геодезія і як вона цікава.
Хлопці повністю впоралися з усім обсягом завдань і набули навичок роботи геодезистів.
Викладачі кафедри логістичного управління і безпеки руху на транспорті зазначають гідну поведінку студентів при проведенні геодезичної практики – 2019.