Представники СНУ ім. В. Даля долучилися до створення міжнародної колективної монографії

Науковці кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Факультету транспорту та будівництва СНУ ім. В. Даля взяли участь у написанні одного з розділів у колективній монографії Академії прикладних наук – Вищої школи управління і адміністрації в Ополе (Польща) «Сучасні процеси адаптації економіки в кризових умовах». Назва розділу науковців СНУ ім. В. Даля “Транспортно-логістичні процеси в умовах сьогодення”.

Основна мета колективної монографії – апробація результатів наукового пошуку викладачів, аспірантів, магістрантів закладів вищої освіти України та Польщі, розкриття теоретико-прикладних засад про сучасну роль та інструментарій міжнародної співпраці в умовах сьогодення. Відповідно до поставлених завдань в рамках написання колективної монографії сформовано її наукові розділи:
Розділ 1 «Актуальні питання управління та освіти: за видами діяльності» містить матеріали, в яких розкрито суть управління системою фінансово- економічної безпеки держави в умовах глобальної нестабільності; порушуються питання ролі іноземного капіталу в розвитку економіки України: розкрито медико-гуманітарні аспекти розвитку територіальних громад.
У розділі 2 «Транспортно-логістичні системи в умовах сьогодення» порушуються питання розбудови системи транспортної інфраструктури як стимулюючого фактору економічного розвитку регіонів: висвітлено сучасні аспекти транспортно-експедиційного обслуговування, досліджено стан та перспективи розбудови мультимодальних перевезень вантажів.
Розділ 3 «Індустрія гостинності та туризму: стан та виклики» висвітлені питання розвитку туристично-рекреаційної діяльності та сфери гостинності. Запропоновано моделі конкурентоспроможності туристичного підприємства.
Розділ 4 «Розвиток та управління у сфері фізичної культури та спорту» містить матеріали науковців щодо особливостей підготовки фахівців у сфері спорту і олімпійського руху.

Монографія – наукова робота міжнародного колективу вчених та фахівців у галузі розвитку соціально-економічних систем різних напрямів досліджень.

У повоєнний період в Україні одним із найголовніших проєктів стане її розбудова та структурна реконструкція регіонів. До її реалізації долучиться весь цивілізований світ. Українські міста та села, які постраждали внаслідок збройної агресії, стануть іншими: безпечними, комфортними, енергоефективними та будуть враховувати потреби місцевих жителів. Для досягнення цієї мети важливо вже зараз змінювати застарілі правила містобудування та враховувати кращі сучасні міжнародні практики, заклавши технологічні рішення на десятиріччя.

Докладніше

You may also like...

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux