Представники СНУ ім. В.Даля відвідали ПАРЄ

Викладачі, науковці та студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи (м. Страсбург). Третину делегації нашої країни в Український день в ПАРЄ склали саме далівці-переселенці. Українська делегація відвідала найстарішу європейську інституцію в рамках акції «Схід і Захід разом». До складу ввійшли освітяни, студенти, школярі, загалом – майже півсотні дорослих та дітей із Східної та Західної України. Такої величезної та активної делегації від України в ПАРЄ ще не було. День приїзду української делегації в ПАРЄ було оголошено Днем України. Учасники взяли участь у засіданні Асамблеї, після чого мали зустріч із депутатами у ПАРЄ від України. Проект «Схід і Захід разом» дав можливість поділитися своїми проблемами та бути почутими в одному з головних органів Ради Європі. Крім того, досить важливим стало національне єднання делегатів з різних частин України. «По-перше, хочеться подякувати благодійному фонду Андрія Лопушанського. Завдяки йому та його команді ми отримали можливість бути учасниками цього заходу,- відзначила учасниця делегації, директор Інституту транспорту і логістики доктор технічних наук Наталія Чернецька-Білецька. – Ми – освітяни – розуміємо, що десятки тисяч молодих людей виїхали з непідконтрольних територій і покладають на нас велику надію. Саме тому ми активно відновлюємо переміщений університет та продовжуємо науково-педагогічну роботу. Для нас у цій подорожі дуже важливо бути почутими та отримати підтримку».