Молода людина Луганщини 2020

• Молода людина Луганщини 2020

Переможець в номінації «Молодий вчений року» став доцент кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. Володимира Даля – Євген Медведєв. Кандидат технічних наук за спеціальністю «Транспортні системи». Він є автором більше 100 наукових і навчально-методичних публікацій та робіт, бере участь у наукових конференціях щодо перспектив розвитку автомобільного транспорту та машинобудівної інженерії, стипендіат Кабінету Міністрів України. Має 2 патенти на 2 винаходи та 2 свідоцтва про реєстрацію авторського права. Пан Євген є відповідальним на кафедрі за міжнародні зв’язки та проєктну діяльність. Також, у 2020 році нагороджений грамотою обласного конкурсу молодих літераторів Луганщини.