Результати Олімпіади 2019

• 003_1
  • IMG-1689
  • IMG-1692

Далівці успішно виступили на всеукраїнській студентській олімпіаді!

Студенти кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Навчально-наукового інституту транспорту та логістики СНУ ім. В. Даля Анна Грачова, Олексій Блезнюк та Антон Штиков прийняли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)», який пройшов у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
У вирішенні задач та комп’ютерному тестуванні за спеціальністю змагалися студентські команди з Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Сєвєродонецька, Тернополя, Маріуполя, Кривого Рогу та Кропивницького, загалом близько 50 студентів з 13 закладів вищої освіти України. Наші студенти були відзначені дипломом, сертіфікатом і грамотою.

Старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Євген Медведєв приймав участь в олімпіаді в якості члена журі.
Для учасників олімпіади також були організовані цікаві екскурсії містом, зокрема, в Історичний музей ім. Д. Яворницького та музей АТО.