Результати Олімпіади 2017

• Transp.Olimpiada-05
  • Transp.Olimpiada-06
  • Transp.Olimpiada-07

Успіхи далівців-транспортників на Всеукраїнській олімпіаді.

Студенти кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті інституту транспорту та логістики СНУ ім. В.Даля Олексій Блезнюк, Анна Грачова та Сергій Кравченко взяли участь у ІІ-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті», яка пройшла в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна (м. Дніпро).

Програма олімпіади передбачала розв’язання комплексних завдань за напрямком підготовки фахівців «Транспортні технології», конкурс інноваційних проектів «Транспорт майбутнього», тестування с профільних дисциплін. Для учасників також були організовані цікаві та пізнавальні екскурсії до історичного музею та заводу Інтерпайп Сталь.
За підсумками олімпіади наші студенти – О.Блезнюк та С.Кравченко були нагороджені Грамотами «За високий рівень знань з дисципліни».