Засідання круглого столу «Актуальні питання, сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку транспортної галузі Донбаського регіону»

Processed with MOLDIV
  • DSC_0544
  • DSC_0550
  • DSC_0556
  • DSC_0560
  • DSC_0562
  • DSC_0573
  • DSC_0579
  • DSC_0586
  • DSC_0623

У межах «ТИЖНЯ ЛОГІСТИКИ» 02 листопада 2021 року у м. Сєвєродонецьк (Луганська обл.) в конференц залі ТОВ-підприємства «Продмашстрой» (вул. Маяковського 2в) кафедрою «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України при підтримці керівництва ТОВ-підприємства «Продмашстрой» відбулось засідання круглого столу «Актуальні питання, сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку транспортної галузі Донбаського регіону» для транспортних компаній, державних установ, представників наукового товариства.
У обговоренні актуальних питань логістики також взяли участь представники державних установ, транспортних компаній, бізнесу. Вступне слово та привітання учасників конференції сказав заступник голови організаційного комітету, директор ТОВ-підприємства «ПРОДМАШСТРОЙ», м. Сєвєродонецьк Луганська обл., Булєков Михайло Вікторович.
Учасники обговорення зазначили, що через збройний конфлікт на сході України логістична система Луганської області опинилася у незадовільному стані. Дорожня мережа нагально вимагає ремонту, велика частка залізничних гілок не може бути використаною. А враховуючи те, що надійність і безпека перевезень є однією з головних засад будь-якого бізнесу, найактуальнішим завданням для регіону стає відновлення й розвиток транспортної інфраструктури.
За круглим столом були обговорені перспективи співпраці і шляхи виходу з ситуації, що склалася, питання формування і розвитку сучасної логістичної інфраструктури, комплексної безпеки і зниження аварійності.
У рамках роботи за секціями найгострішими були зроблені наступні доповіді та обговоренні питання:
1. Булєков Владислав Михайлович – комерційний директор ТОВ «Продмашстрой», м. Сєвєродонецьк Луганська обл.
Доповідь: «Сучасні проблеми вантажних перевезень. Вимоги. Актуальні питання Луганського регіону».
Основні проблеми автомобільних перевезень:
– Відсутність пунктів видачі дозволів на перевезення небезпечних вантажів (НВ) у Луганській області.
– Демпінг цен на ринку перевезень.
2. Махсма Степан Григорійович – Голова Маріупольської міської ради.
Доповідь: «Проблеми транспортної логістики у Маріупольскому регіоні».
3. Марушевський Сергій Олександрович – головний ревізор з безпеки руху, департамент безпеки руху АТ «Укрзалізниця».
Доповідь: «Актуальні проблеми у сфері безпеки руху та інтероперабельності залізничних перевезень».
4. Шевченко Юрій Павлович – головний ревізор Управління залізничного транспорту ПРАТ «ММК ім. Ілліча»,
Доповідь: Організація судової залізнично-транспортної експертизи.

5. Соколов Олексій Вікторович – науковий співробітник ТОВ «Науково-технічне транспортне підприємство «РАЙДО»».
Доповідь: «Ліцензування перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом. Стандартизація та сертифікація на залізничному транспорті. Питання запровадження положення про систему управління безпекою руху на залізничному транспорті.

6. Кухар Максим Євгенович – заступник директора ТОВ Донінтервугілля ЗФ Щербинська.
Доповідь: «Сучасні проблеми Укрзалізниці на Донбасі пов’язані з проведенням ООС».

7. В.о. директора з транспорта ВО «Азот» Биков Д.І.
Доповідь: «Питання перевезень НВ»
Проблеми, пов’язані з зал.перевезеннями небезпечних вантажів виробництва ПО «Азот». 6000т аміаку, 25000 карбаміду, КАС – 8000 т.

8. Гущін Євген Володимирович – начальник управління розвитку транспортної інфраструктури департамента розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА.
Доповідь: «Сучасний стан здійснення перевезень пасажирів автомобільним траспортом в Донецькій області. Проблеми та перспективи».

9. Дороговцев Сергій – керівник ГО «Монітор» м.Маріуполь Донецької обл.
Доповідь: «Робота ГО «Монітор» м.Маріуполь Донецької обл.
Розкрив питання роботи ГО «Монітор» із органами влади щодо вдосконалення роботи транспортної інфраструктури.
Запропоновано з цих питань підготовити подання, петицію чи звернення до Президента.

10. Рязанцева Антоніна Костянтинівна – заступник начальника відділу державного контролю за безпекою на транспорті у Луганській області Східного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки
Доповідь: «Впровадженння автоматичного габаритно-вагового контролю транспортних засобів в Україні»

11. Красноштан Олександр Михайлович – нач. управління приміських сполучень Південно-Західної залізниці АТ «Укрзалізниця», Радник Президента України
Доповідь: «Перспективи розвитку залізничного транспорту на Донбасі»
Розкриті питання розвитку залізничних перевезень на Донбасі. Подальший розвиток перевезень можливий тільки із розвитком залізничної інфраструктури. Актуальні проекти: будівництво гілки Маріуполь – Покровськ, обводний шлях в районі ст.Фенольна, модернізація напрямку Северськ-Лисичанськ. Актуальним є розвиток приміських перевезень в крупних агломераціях.
12. Петрейко Ірина Валеріївна – черговий по вокзалу станції Лисичанськ АТ «Укрзалізниця».
Доповідь: «Зменшення пасажиропотоку у зв’язку з новими правилами».
З 21.10.2021р вступили в силу нові правила перевезень, пов’язані з ситуацією з КОВІД-19.

13. Золотаревська Людмила Вікторівна – заступник начальника відділу транспорту управління транспорту та промисловості Департаменту розвитку, утримання мережі автомобільних доріг області, промисловості та транспорту, Луганська обласна державна адміністрація

У заключенні Чернецька-Білецька Наталія Борисівна – презентувала створену Громадську Організацію «Східноукраїнська логістична асоціація» , її мету та напрями діяльності.