Вступна кампанія – 2022. Умови вступу.

• Вступ-2022_1
  • Вступ-2022_2
  • Вступ-2022_3

Чи буде ЗНО 2022?

Міністр освіти дав чітку відповідь на це запитання:
“ЗНО буде, але формат його буде змінено. Основна відмінність полягає у наступному: якщо раніше учні складали 3 або 4 іспити, сьогодні це буде 1 іспит, національний мультипредметний тест, який буде складатися впродовж 90 хвилин не в режимі онлайн, а в навчальних закладах, і буде в собі акумулювати 3 важливі дисципліни: українську мову, математику та історію України, по 20 завдань на кожну дисципліну. Важливо: буде можливість перерватися під час повітряної тривоги і потім продовжити складати тест“.

Також, за словами Сергія Шкарлета, зараз розробляються механізми, щоб дозволити українським абітурієнтам, які знаходяться за кордоном як біженці, скласти цей національний мультипредметний тест у столицях країн ЄС та на базі провідних європейських університетів.

Особи, які не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку) упродовж 1 лютого-19 квітня, зможуть це зробити в червні, коли відбуватиметься додатковий період формування реєстраційних карток.
Такі особи зможуть взяти участь в додатковій сесії НМТ.