Вступна кампанія 2022 в інфографіках

  • НМТ 2022
  • НМТ 2022 foreign
  • НМТ 2022 calend
  • НМТ 2022 confirm
  • Вступ 2022 пільги
  • Вступ 2022 стипендія
  • Вступна компанія 2022

Для швидкого доступу до актуальної інформації щодо вступної кампанії 2022 року МОН рекомендує користуватися зрозумілими інфографіками.

1. Замість традиційних вступних випробувань (ЗНО, ЄВІ/ЄФВВ) у 2022 році заплановано проведення таких тестувань:
національного мультипредметного тесту (НМТ) ー для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти на всі спеціальності (бюджетні місця), кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт);

Національний мультипредметний тест (НМТ) відбудеться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України).

2. Щоб вступити іноземцю до університету України у 2022 році, потрібно зробити 5 кроків.

3. Національний мультипредметний тест відбуватиметься в три сесії:
основна: 18 липня – 10 серпня;
додаткова: 16 – 20 серпня;
спеціальна: 12 – 16 вересня.

4. До 7 червня (включно) триватиме етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку:
з 20 травня до 7 червня;
з 21 червня до 7 липня.

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування.

Тільки після проходження двох етапів на підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

5. Попередньо заплановано, що тестування відбуватиметься у 21 області України та місті Києві. Також затверджено перелік закордонних пунктів для складання НМТ. Провести тестування заплановано в таких країнах: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

6. Хто має першочергове право використовувати пільги, довгострокові кредити для здобуття освіти та які документи підтверджують право на пільги для навчання?

7. Хто має право на отримання соціальних стипендій під час навчання?

Крім того, на сайті МОН постійно оновлюються найпоширеніші запитання-відповіді та актуальні контакти під час воєнного стану.

You may also like...