XV міжнародна науково-практична конференція «Глобалізація наукового і освітнього простору. Інновації в сфері транспорту. Проблеми, досвід, перспективи» 2023

• logo_conf

Кафедра «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Глобалізація наукового і освітнього простору. Інновації транспорту. Проблеми, досвід, перспективи».

Лист запрошення

В рамках конференції будуть працювати наступні секції:
1. Проблеми розвитку та формування сучасної логістичної інфраструктури;
2. Перспективні конструкції транспортних засобів, технології експлуатації, діагностики, модернізації та ремонту;
3. Проблеми комплексної безпеки та зниження аварійності;
4. Інтеграція і розвиток сучасних транспортно-логістичних систем. Розвиток, стратегії, проєкти мультимодальних транспортних маршрутів міждержавної Ініціативи Трьох Морів;
5. Інформаційно-керуючі системи на транспорті. Сучасні засоби автоматизації технологічних процесів;
6. Енергозбереження, економіка та менеджмент на транспорті;
7. Якість, стандартизація, сертифікація на транспорті;
8. Психолого-педагогічні аспекти підготовки майбутніх фахівців транспортної галузі.

Конференція відбудеться 20-21 червня 2023 року
(у зв’язку із подіями в Україні конференція відбудеться в on-line форматі)

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ
Запрошуємо до публікації у збірнику наукових праць конференції та у науковому журналі “Вісник машинобудування і транспорт”. Статті і тези приймаються українською та англійською мовами. Для ухвалення рішення про внесення наданих матеріалів до програми конференції на адресу організаційного комітету необхідно надіслати:
заявку на участь у конференції;
– тези доповідей, виконані відповідно до вимог з оформлення (Зразок оформлення);
– статті, виконані відповідно до вимог з оформлення (Зразок оформлення).
Всі матеріали для публікації будуть проходити перевірку на наявність текстових запозичень.

Звертаємо Вашу увагу на те, що участь у конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Збірник наукових праць конференції та статті надаються учасникам виключно у електронному вигляді.

Прийом заявок на участь в конференції до 10 червня 2023 р.
Прийом тез доповідей та статей для публікації до 10 червня 2023 р.
Відповідальний Штиков Антон Романович, ел. адреса: shtykov@snu.edu.ua

Телефон координатора : +380956180499 Мірошникова Марія