Digital Logistics Forum 2024. Вивчення питань цифровізації транспортної і складської логістики

  • Digital Logistics Forum 2024
  • Digital Logistics Forum 2024_1
  • Digital Logistics Forum 2024_2
  • Digital Logistics Forum 2024_3
  • Digital Logistics Forum 2024

Викладачі кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті відвідали Digital Logistics Forum 2024 – третій щорічний бізнес-форум про цифровізацію транспортної і складської логістики, в рамках якого розглядаються та презентуються цифрові рішення для ефективного управління логістикою, оптимізації логістичних процесів, автоматизації контролю та обліку.

Форум відбувся в Києві 17 травня 2024, а також паралельно у форматі онлайн. Серед учасників: керівники департаментів логістики, директори з цифровізації, ІТ-директори, керівники складської логістики, експерти у сфері управління ланцюгами поставок, закупівель, транспортування і складування.

Форум порушив питання з таких основних сфер діяльності: логістика, ритейл, дистрибуція, агробізнес, виробництво, харчова промисловість. Логістика в Україні продовжує активно розвиватись і змінюватися під впливом глобальних тенденцій і цифрової трансформації ринку. Її прогресивний розвиток – потужний драйвер розвитку економіки загалом.

Відбулися виступи ключових спікерів та експертів. За день плідної роботи викладачі прослухали понад 20 спікерів, які презентували останні розробки для логістики й ІТ-рішень, а споживачі поділилися власними кейсами їх впровадження.

Презентації

Відео з бізнес-форуму:

Докладніше

You may also like...