Результати Олімпіади 2018

• 2

27 лютого 2018 року на кафедрі «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» традиційно відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади «Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)» зі спеціальності 275 Транспортні технології (за видами).
Олімпіада проводиться відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. та Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 року № 1410 та зареєстроване у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 року № 2207/22519).
Змагались у своїх знаннях студенти ІІ-IV курсів бакалаврату та І курсу магістратури. Усі студенти показали високі знання та готовність застосовувати їх на практиці. За результатами напруженої боротьби переможцями стали:
І місце – Кравченко Сергій Владиславович, студент І курсу магістратури, група ОПЗТ-17дм;
ІІ місце – Грачова Анна Станіславівна, студентка ІІІ курсу, група ТЛ-251;
ІІІ місце – Блезнюк Олексій Ігорович, студент ІV курсу, група ТЛ-441.
Усі троє представлятимуть наш виш у ІІ турі олімпіади, який відбудеться у квітні 2018 року на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна у місті Дніпро.
Організаційний комітет, завідувачка кафедри доктор технічних наук, професорка Чернецька-Білецька Н.Б. та викладачі щиро вітають переможців та бажають нових перемог!!!