Результати Олімпіади 2020

25 лютого 2020 року на кафедрі «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» традиційно відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)» 2019-2020 навчального року.
Олімпіада проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17.12.2019 р. та відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 року № 1410 та зареєстроване у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 року № 2207/22519).
Змагались у своїх знаннях ЗВО ІІІ-IV курсів освітнього ступеню «бакалавр» та І курсу освітнього ступеню «магістр». Усі студенти показали високі знання та готовність застосовувати їх на практиці. За результатами напруженої боротьби переможцями стали:
І місце – Грачова Анна Станіславівна, ЗВО І курсу ОС «магістр» за спеціальністю 275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)», група ОПЗТ-19дм;
ІІ місце – Кльоц Юрій Євгенійович , ЗВО IV курсу ОС «бакалавр» спеціальності 275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» та Штиков Антон Романович, ЗВО IV курсу ОС «бакалавр» спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»;
ІІІ місце – Пшеничний Сергій Сергійович, ЗВО ІІІ курсу ОС «бакалавр» спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».
ЗВО-переможці першого етапу представлятимуть наш виш у другому етапі олімпіади, який відбудеться з 07-09 квітня 2020 року на базі Дніпровсього національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна у місті Дніпро.
Організаційний комітет, завідувачка кафедри доктор технічних наук, професорка Чернецька-Білецька Н.Б. та викладачі щиро вітають переможців та бажають нових перемог!!!

Вітаємо переможців першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)»!