XIV міжнародна науково-практична конференція «Глобалізація наукового і освітнього простору. Інновації в сфері транспорту. Проблеми, досвід, перспективи» 2022

• Conf 2022

Кафедра «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Глобалізація наукового і освітнього простору. Інновації транспорту. Проблеми, досвід, перспективи».

Лист запрошення

В рамках конференції будуть працювати наступні секції:
1. Проблеми розвитку та формування сучасної логістичної інфраструктури;
2. Проблеми інжинірингу транспортно-логістичних систем;
3. Проблеми машинознавства щодо створення, експлуатації та ремонту об’єктів транспорту;
4. Проблеми комплексної безпеки та зниження аварійності на транспорті;
5. Інтеграція і розвиток сучасних транспортно-логістичних систем. Соціально-правове забезпечення інтеграції України в ЄС;
6. Інтелектуальні інформаційні технології та системи на транспорті;
7. Економіка, екологія та менеджмент транспорті.
8. Психолого-педагогічні аспекти підготовки майбутніх фахівців транспортної галузі.

Конференція відбудеться 23 червня 2022 року
(у зв’язку із подіями в Україні конференція буде проведена в on-line форматі)

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ
За результатами Міжнародної науково-практичної конференції буде опубліковано збірник наукових праць, де будуть розміщені тези доповідей українською та англійською мовами. Для ухвалення рішення про внесення наданих матеріалів до програми конференції на адресу організаційного комітету необхідно надіслати:
заявку на участь у конференції;
– тези доповідей, виконані відповідно до вимог з оформлення (Зразок оформлення).
Всі матеріали для публікації будуть проходити перевірку на наявність текстових запозичень.

Звертаємо Вашу увагу на те, що цього року участь у конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Збірник наукових праць конференції надається учасникам виключно у електронному вигляді.

Прийом заявок на участь в конференції до 15 червня 2022 р.
Прийом тез доповідей для публікації 15 червня 2022 р.

За додатковою інформацією звертатися:
заст. голови Чернецька-Білецька Наталія Борисівна
тел: +38(050) 745-36-30