• 46501698_2231068393840443_721528259182854144_n

У СНУ ім. В. Даля пройшов традиційний День відкритих дверей.
Майбутні абітурієнти СНУ ім. В. Даля, школярі Сєвєродонецька і області, самостійно або разом з батьками відгукнулися на запрошення і завітали до Університету на День відкритих дверей.
Гостей привітав перший проректор СНУ ім. В. Даля Дмитро Марченко.
Керівники факультетів і навчально-наукових інститутів представили свої спеціальності і розповіли про переваги навчання у Сєвєродонецьку, досягнення і здобутки студентів і колективів підрозділів. Відповідальний секретар Приймальної комісії СНУ ім. В. Даля Сергій Митрохін (Serhii Mytrokhin) розповів про правила вступу до ЗВО і особливості вступної кампанії-2019. А студенти-активісти усіх факультетів і навчально-наукових інститутів Університету поділилися своїм досвідом навчання і позанавчального студентського життя.
Гості також мали змогу поставити запитання безпосередньо представникам факультетів і навчально-наукових інститутів.